MENTEŞELİ SİNEKLİK

Menteşeli Sineklik Nedir?

Menteşeli sineklik, pencerelerin dış kısmına menteşeli olarak monte edilen, dışa doğru sağa ya da sola doğru pencere gibi açılabilen sineklik sistemleridir. Tak çıkar sineklik olarak ta bilinir. Kapı, balkon ve pencerelerde sıkça tercih edilen bir üründür. Mevcut çerçeve üzerine çeşitli materyallerden yapılmış menteşeler yardımıyla monte edilen bu ürünler, kullanım kolaylığı sağlar. PVP, ahşap, metalden yapılmış pencere ve kapılara kolaylıkla uygulanabilir. Menteşeli sineklik uzun ömürlü olup menteşelerden rahatlıkla çıkartılıp takılabilir. Menteşeli sineklik ile sinek, böcek vb. istenmeyen haşerelerin içeri girmesi engelleyebilir ve hava alma özelliği ile yaz aylarında sunduğu ferah bir ortam sayesinde kapı ve pencereleri kapatmak zorunda kalmazsınız. 

Menteşeli Sineklik Özellikleri

  • Giriş ve çıkışı fazla olan yerlerde tercih edilir
  • Tak-çıkar modeli haline dönüşebilir
  • Kullanımı pratikliği ve kolaydır
  • Dekoratif görünüm sunar
  • Temizliği kolay yapılabilir

Menteşeli Sinekliklerin Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Sağlam yapısı ile kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan menteşeli sineklik modelleri, kullanım kolaylığı ile beraber uzun ömürleri ile de tercih sebebidir. İmal edildiği materyallerin sağlamlığı ve dayanıklılığı sebebiyle bu sineklikler dış koşullara karşı mukavemetli olup aç-kapa mekanizmaları ile uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilir. 10 yıla yakın kullanım ömrüne sahip olan menteşeli sineklikler ile siz de evlerinizi sinek, böcek ve haşerelerden koruyabilirsiniz.

Menteşeli sineklik fiyatları ölçülere, kullanılacak malzemelerin çeşidine ve kalitesine ve imalat sürecine göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.